onze wijk blijft inspireren

Het kennis platform KAN, klimaat adaptief bouwen met de natuur, deelt een geschiedenis met het GWL-terrein.
Bij het ontwikkelen van de wijk was Claudia Bouwens (lid van de kerngroep en stuurgroep KAN) vanaf januari 1994 als milieu-adviseur betrokken bij het duurzame ontwerp van de woonblokken en de buitenruimte van ons terrein.

Vorig jaar juni werd er door KAN een cursusdag gehouden in het Buurthuisje en kregen de cursisten / project-ontwikkelaars een rondleiding. De nieuwsbrief schreef hierover.
Nu staat er een artikel op de website van KAN-bouwen over het duurzame grijswatersysteem waar nog veel toiletten op het GWL-terrein mee doorgespoeld worden. Het is een aansprekend artikel, want leuk om door de ogen van een buitenstaander naar je eigen wijk te kijken en weer meer te leren over de zichtbare én verborgen schoonheid van onze wijk.
Lees hier het artikel: De oude eco-wijk spoelt de toiletpot nog steeds met regenwater

overzicht