
De omwonenden is het zeker niet ontgaan, de werkzaamheden aan de Haarlemmerweg, op en rondom het kruispunt Van Hallstraat. Het ligt daar helemaal open. Het zal t/m 21 juli duren voordat het helemaal is afgerond.
Om te voorkomen dat er geracet wordt op de stoepen rond en op het GWL-terrein (dat een totale stoep is) zijn er mede na klachten van en overleg met bewoners, extra hekken en omleidingen neergezet. Maar het blijft gevaarlijk, want deze worden op grote schaal genegeerd. Oppassen dus op en rond het terrein.
Blijf binnen, houdt ramen en deuren dicht: Eenmaal ging deze melding over een sissende gaslek tijdens de werkzaamheden grenzend aan de stoep van Blok 2C. De brandweer was snel ter plaatse en klaarde de klus.
De andere was grootser, het betrof een brandende lading ijzerschroot op een schip in de Vlothaven in het Westelijk Havengebied, die moeilijk te blussen was en een grote uitstraling had, in de vorm van stank, rook en roet, o.a. ook naar Amsterdam-West en het centrum van de stad. Er werden gedurende 20 uur een aantal NL-alerts uitgestuurd. Het werd even stil op straat. De bouwwerkzaamheden op de Haarlemmerweg gingen ondanks de NL-alerts die ochtend wel gewoon door.
Planning
Een deel van de bouwwerkzaamheden lopen t/m 20 juni, de rest t/m 20 juli. Het blijft onduidelijk wat dit voor het weggebruik betekent.
meer info van de gemeente Amsterdam
bus 21 en nachtbus N88 rijden fors om
meer info van het GVB
De meeste chauffeurs zijn goed ingevoerd, maar soms gaat het mis, zoals een van de bewoners zag gebeuren. En kom er dan nog maar eens uitgedraaid. Daar moesten wat hulptroepen voor opgetrommeld worden.