Menu

Adressen

Plattegrond
Wil je weten welk gebouw nou precies blok 5 is? Of waar het Buurtbeheerdershuisje is?
Hier vind je de plattegrond

Je kunt de plattegrond ook downloaden
De Alliantie
Postbus 95202
1090 HE Amsterdam
088-00 232 00
www.de-alliantie.nl
Woningstichting Rochdale
Vestiging Oud Zuid
Stadhouderskade 80-81
Postbus 23031
1100 DM Amsterdam Zuidoost
020 – 572 5888
www.rochdale.nl

Ymere
Locatie Amsterdam-West
Anderlechtlaan 200
Postbus 90200
1006 BE Amsterdam
0800-0006
www.ymere.nl
Buurtbeheer GWL-terrein
Buurtbeheerder
Hassan Ziani
Waterkersweg 316
020-684 4311
06-4580 1711
buurtbeheerder@gwl-terrein.nl
Koepelvereniging GWL-terrein
Buurtbeheerhuisje
Waterkersweg 316
020-684 4311
www.gwl-terrein.nl
Bestuur Koepelvereniging
Voorzitter
Hans Bax

Blok 1
Voorzitter Bewonerscie.
De Alliantie
Corine Marseille
Waterpoortweg 337
020-486 6048
c.marseille@hetnet.nl
Blok 2A
Voorzitter VvE
Inger Prinse
Waterkeringweg 73
06-4350 1580
i.l.prinse@gmail.com
blok2a.gwl-terrein.nl
Blok 2B
Voorzitter VvE
Mark Verlinden
vve_gwl_2b@yahoo.com
Blok 2C
Secretariaat VvE
Netty Reininga
Haarlemmerweg 243B
06-4970 8469
bestuur@blok2c.nl
Blok 3, Magazijn
Voorzitter VvE
Pieter Jan van der Veer
Watertorenplein 2
pjveen@xs4all.nl
Blok 4
Voorzitter VvE
Jaap Leertouwer
Waterspiegelplein
020-686 7261
info@kalimaja.nl
Blok 5
Woongroep De Waterspiegel
voorzitter: Paula Kokke
secretaris: Aty Jansen
06-54274178
woongroepdewaterspiegel@gmail.com
www.woongroepdewaterspiegel.jouwweb.nl
Blok 6
Voorzitter VvE
Marjolein Pel
Waterleliegracht 164
06-5066 2679
m.h.pel@zonnet.nl
Blok 7,9,10
Gebiedsregisseur Rochdale
Geniva Lattig
Postbus 23031
020-506 2162
glattig@rochdale.nl
Blok 8
Gebiedsregisseur Rochdale
Geniva Lattig
Postbus 23031
020-506 2162
glattig@rochdale.nl
Blok 11,13
Voorzitter VvE
Frans van Erkel
Watervalplein 442
020-681 0337
fvefilm@gmail.com
Blok 12
Penningmeester VvE
Arie Ouwerkerk
Waterrijkweg 360
020-686 1331
arie.ouwerkerk@xs4all.nl
Blok 14,16,17
Voorzitter Bewonerscie.
Ymere
Jacqueline Commandeur
Waterloop 526
020-682 6490
jacqueline.commandeur@planet.nl
Blok 15
Voorzitter VvE
Marie-Jose Vervest
Waterloop 532
020-488 0275
mariejo@tiscali.nl
Nutstuinen vereniging
Voorzitter
Thinka van der Heiden
nutstuinen@gwl-terrein.nl
www.gwl-terrein-nutstuinen.nl/
Hoogstamfruitbomengroep
Voorzitter
Michel Floris
Waterrijkweg 376
020-686 2201
fruitbomen@gwl-terrein.nl
https://gwl-terrein.nl/wordpress/koepelvereniging/hoogstamfruitbomen/